Hakkımızda

Toz boya teknolojisinde dünya lideri olan İsviçreli Gema Switzerland, yine kendi konularında liderliği bırakmayan, güvenilir konveyör sistemleri üreticisi Kewesta, yangın güvenliğinde yanınızdan ayırmamanız gereken STS ve yüksek sıcaklıklarda çalışan alüminyum üreticileri için Boron Nitrit ürünleri üreten Henze firmalarının tek Türkiye mümessili olan Mata Makine sizlere Toz Boya tesis/fabrikanızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ekipman, yedek parça, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Profesyonel, hızlı ve ücretsiz olan Gema Switzerland servisimiz, uzman kadromuz sayesinde, tüm problemlerinizi güleryüzünü eksik etmeden çözer ve işlerinizde minimum aksama garantisi sunar. Henüz Gema Switzerland ürünlerinden haberiniz yoksa, size daima güven ve kaliteyi sağlayacak ürün ve ekipmanları sizlerle tanıştırmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gema Switzerland'nın Türkiye temsilcisi olarak, ekipmanlarımızın mevcut ve gelecekteki tüm kullanıcılarına, ürünlerimizin kalitesine göstermiş olduğu güvenden dolayı teşekkür ederiz.

Bu sitedeki tüm materyaller MATA MAKİNE TAAHHÜT BOYAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ye aittir. İzinsiz kullanılamaz.