Gema Switzerland » OptiFlex®2 » OptiFlex®2 CG09 Kontrol Ünitesi Gema Switzerland

OptiFlex®2 CG09 Kontrol Ünitesi

OptiFlex®2'nin yeniden tasarlanan kontrol ünitesiyle uygulama parametrelerinizi daha önce görülmemiş hassasiyet derecelerinde ayarlayabilirsiniz. Düz parçalar için en iyi transfer verimi ve karmaşık parçalar için inanılmaz kaplama sonuçlarına ulaşıcaksınız.

Özellikle metalik ve efekt boyalar gibi uygulaması zor tozlar için geliştirilen PCC(Hassas akım kontrolü) en düşük amper değerlerinde(˂10µA) aşırı hassasiyet sağlamaktadır. Bu sayede toz boya cinsinize göre her defasında en uygun akıma sahip olacaksınız.

  Tüm toz boya
  uygulamalarında

  Günümüzde, pek çok renk ve kimyasal yapıya sahip toz boyaların püskürtülmesi problemleriyle karşı karşıya geliyoruz. Herhangi bir toz boya ile en iyi görünümde yüzeyler elde etmeniz için gerekli tüm güç ve kontrole, OptiFlex2 ile sahip olabileceksiniz.
  Yüksek performanslı entegre kaskad yapısı 100.000V’luk güç ile her tip toz boyayı verimli ve kararlı bir şekilde şarj etmenizi sağlar.
  Metalik veya özel efekt gibi zorlu toz boyalar kullanılırken karşılaşılan zorluklar için geliştirilen OptiFlex2’nin PCC(Hassas Akım Kontrolü) modu 10 µA’den daha düşük akımlarda çalışmanızı sağlayarak size daha fazla hassasiyet ve ayarlanabilirlik sunmaktadır.
  PowerCleanTM enjektörden tabancanın ucuna kadar tüm toz boya yolunu otomatik olarak temizleyen yeni bir OptiFlex2 modudur. 30Nm3/h değerindeki hava gücüyle OptiFlex2, hem zorlu tozları püskürtürken, hem de renk değiştirirken size büyük kolaylık sağlamaktadır.
  Yeni, ultra verimli enjektör tasarımı, toz boyayı kararlı bir şekilde iletmenizi sağlayan etkili açısı sayesinde hava tüketiminizi optimize ederken, atık toz boya miktarınızı da azaltacaktır.

  En kompleks
  parçalarda

  Karmaşık geometrilerdeki parçalar sizi asla yavaşlatmayacak. OptiFlex2, toz boyayı, parça üzerindeki gerekli tüm noktalara hassas bir şekilde uygulayarak zor şekil ve geometrilerdeki parçaların boyanmasını kolaylaştırır.
  OptiFlex2, akımın ve voltajın görülmemiş bir hassasiyetle kontrol edilmesiyle, maksimum verimlilik ve kaplama bütünlüğü saglar.
  Yeni nesil püskürtme nozulları, mükemmel bir toz boya dağıtımı sağlamasından ayrı olarak toz boyanın, zor geometrilerdeki parçalara en iyi şekilde nüfuz etmesini sağlar.
  Hafif, ergonomik tasarımlı toz boya tabancası, elde dengeli bir tutuşa neden olurken, daha hızlı ve daha iyi uygulamalar yapmaya yardımcı çok rahat bir kullanım hissi uyandırır.
  Tabanca üzerindeki uzaktan kumanda ile uygulamayı terk etmeden boyama parametrelerinizi değiştirebilir ve kolaylıkla PowerCleanTM modunu etkinleştirebilirsiniz.

  En zorlayıcı
  koşullarda

  Nerede olursanız olun, OptiFlex2 ile harika kaplama sonuçlarına ulaşacaksınız. Çalışma alanınız sıcak ya da soğuk olsun, kuru ya da nemli olsun OptiFlex2 her türlü koşulda her hangi bir toz boya uygulama ortamı için üstün işlevsellik ve performans sağlar.
  OptiFlex2’nin sağlam tasarımı ısıl ve nem çevre şartlarında daha yüksek güvenilirlik ve uygulama performansı sağlar.
  Endüstriyel ortamlara dayanıklı tek parça tabanca tasarımı, çinko döküm pompası, çelik konstrüksiyon arabası her türlü çevre şartlarına dayanabilecek güç ve dayanıklılığa sahiptir.
  Konumu ne olursa olsun, OptiFlex2’nin ürün kalitesi ve performansı, toz boya işleminde kararlılık ve yüksek verimlilik sunmaktadır.
  Sektörün ilk 360° dönebilen kontrol ünitesine sahip taşıma arabası size herhangi bir çalışma alanına göre ayarlanma esnekliği sunar.

  Bu sitedeki tüm materyaller MATA MAKİNE TAAHHÜT BOYAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ye aittir. İzinsiz kullanılamaz.