Gema Switzerland » OptiFlex®2 » OptiFlex®2 GM03 Tabanca Gema Switzerland

OptiFlex®2 GM03 Tabanca

OptiFlex®2 elektrostatik toz boya tabancası şekil ve denge bakımından operatör için en iyi el uyumunu sağladığı gibi kaplama işlemi sırasında hareket dinamiklerini en verimli hale dönüştürür.

Kolaylıkla takılabilen SuperCorona ve çok farklı koşullarda denenip test edilmiş uzaktan kumandası basit ve verimli bir günlük kullanıma olanak sağlar.

  OptiFlex®2 Toz Boya Tabancası

  Uygulamada rahatlık ve esneklik
  Sanayide en çok kullanılan önceden ayarlanmış düz parçalar, karmaşık parçalar ve tekrar boyama olan 3 ana program seçenekleriyle, mükemmel kaplama sonuçlarına ulaşıcaksınız. Daha önce belirlediğiniz 20 programa anında erişin ve parametreleri anlık olarak değiştirin.

  - Ayarlanması ve kullanması kolay 20 program seçeneği
  - Esneklik
  - Patentli uzaktan kumanda fonksiyonu
  - Çalışırken parametrelerinizi değiştirin

   Tüm toz boya
   uygulamalarında

   Günümüzde, pek çok renk ve kimyasal yapıya sahip toz boyaların püskürtülmesi problemleriyle karşı karşıya geliyoruz. Herhangi bir toz boya ile en iyi görünümde yüzeyler elde etmeniz için gerekli tüm güç ve kontrole, OptiFlex2 ile sahip olabileceksiniz.
   Yüksek performanslı entegre kaskad yapısı 100.000V’luk güç ile her tip toz boyayı verimli ve kararlı bir şekilde şarj etmenizi sağlar.
   Metalik veya özel efekt gibi zorlu toz boyalar kullanılırken karşılaşılan zorluklar için geliştirilen OptiFlex2’nin PCC(Hassas Akım Kontrolü) modu 10 µA’den daha düşük akımlarda çalışmanızı sağlayarak size daha fazla hassasiyet ve ayarlanabilirlik sunmaktadır.
   PowerCleanTM enjektörden tabancanın ucuna kadar tüm toz boya yolunu otomatik olarak temizleyen yeni bir OptiFlex2 modudur. 30Nm3/h değerindeki hava gücüyle OptiFlex2, hem zorlu tozları püskürtürken, hem de renk değiştirirken size büyük kolaylık sağlamaktadır.
   Yeni, ultra verimli enjektör tasarımı, toz boyayı kararlı bir şekilde iletmenizi sağlayan etkili açısı sayesinde hava tüketiminizi optimize ederken, atık toz boya miktarınızı da azaltacaktır.

   En kompleks
   parçalarda

   Karmaşık geometrilerdeki parçalar sizi asla yavaşlatmayacak. OptiFlex2, toz boyayı, parça üzerindeki gerekli tüm noktalara hassas bir şekilde uygulayarak zor şekil ve geometrilerdeki parçaların boyanmasını kolaylaştırır.
   OptiFlex2, akımın ve voltajın görülmemiş bir hassasiyetle kontrol edilmesiyle, maksimum verimlilik ve kaplama bütünlüğü saglar.
   Yeni nesil püskürtme nozulları, mükemmel bir toz boya dağıtımı sağlamasından ayrı olarak toz boyanın, zor geometrilerdeki parçalara en iyi şekilde nüfuz etmesini sağlar.
   Hafif, ergonomik tasarımlı toz boya tabancası, elde dengeli bir tutuşa neden olurken, daha hızlı ve daha iyi uygulamalar yapmaya yardımcı çok rahat bir kullanım hissi uyandırır.
   Tabanca üzerindeki uzaktan kumanda ile uygulamayı terk etmeden boyama parametrelerinizi değiştirebilir ve kolaylıkla PowerCleanTM modunu etkinleştirebilirsiniz.

   En zorlayıcı
   koşullarda

   Nerede olursanız olun, OptiFlex2 ile harika kaplama sonuçlarına ulaşacaksınız. Çalışma alanınız sıcak ya da soğuk olsun, kuru ya da nemli olsun OptiFlex2 her türlü koşulda her hangi bir toz boya uygulama ortamı için üstün işlevsellik ve performans sağlar.
   OptiFlex2’nin sağlam tasarımı ısıl ve nem çevre şartlarında daha yüksek güvenilirlik ve uygulama performansı sağlar.
   Endüstriyel ortamlara dayanıklı tek parça tabanca tasarımı, çinko döküm pompası, çelik konstrüksiyon arabası her türlü çevre şartlarına dayanabilecek güç ve dayanıklılığa sahiptir.
   Konumu ne olursa olsun, OptiFlex2’nin ürün kalitesi ve performansı, toz boya işleminde kararlılık ve yüksek verimlilik sunmaktadır.
   Sektörün ilk 360° dönebilen kontrol ünitesine sahip taşıma arabası size herhangi bir çalışma alanına göre ayarlanma esnekliği sunar.

   Bu sitedeki tüm materyaller MATA MAKİNE TAAHHÜT BOYAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ye aittir. İzinsiz kullanılamaz.